بازی های ترسناکی که کمتر مورد توجه گیمرها قرار گرفته است

۰۹ تیر ۱۴۰۰

/

توسط Mohsen Shabestan

۹ بازی ترسناک که کمتر مورد توجه گیمرها قرار گرفته است :

شماره ۱ :بازی ترسناک Downfall (2016)

horror gamesبازی ترسناک

Downfall یک بازی ترسناک قدیمی با همین عنوان می باشد . یک بازی ترسناک ماجراجویی می باشد که سازندگان در بازسازی این عنوان پا ا فراتر گذاشته و تصمیم گرفتند تا المان های جدیدی وارد بازی کنند و از این طریق طرفداران سبک ترسناک جدید را نیر بسوی خود جذب کنند . گیم پلی ۲D این بازی شما را وارد فضایی ترسناک می کند که با ترکیب گرافیک زیبا و هنری آن شما را مجذوب صحنه های نفس گیر خود می کند .

شماره ۲ : بازی ترسناک White Day : A labyrinth Named School (2017)

horror gamesبازی ترسناک

White Day A labyrinth named school 2017 داستان کلی بازی ترسناک در یک مدرسه اتفاق می‌افتد و شما در نقش یک دانش‌آموز با نام Hee-Min Lee قرار می‌گیرید. داستان بازی از جایی آغاز می‌شود. Hee-Min Lee تصمیم می‌گیرد به مناسبت «روز سفید» برای دوست خود یک هدیه تهیه کند و آن را در داخل کیفش بگذارد. به همین خاطر، او شبانه وارد مدرسه می‌شود، ولی در کمال تعجب می‌بیند که تمامی درها قفل شده‌اند و کاری برای انجام دادن باقی نمانده است. پس از گذشت دقایقی در مدرسه، Hee-Min Lee متوجه اتفاقات غیرطبیعی می‌شود .

شماره ۳ : بازی ترسناک Observer (2017)

horror gamesبازی ترسناک

observer 2017 در دنیای آشنای سایبرپانک آینده می‌گذرد. نقش اصلی بازی یعنی کارآگاه  Daniel Lazarski از اعضای تیم Observer است. این گروه پلیس قابلیت و اجازه این را دارند که با هک کردن به ذهن متهمان نفوذ کرده و از این تکنیک برای بازجویی استفاده کنند. Lazarski در حین یک روز کاری تماسی از پسر خود دریافت می‌کند که مدت‌هاست از او خبر ندارد.

 Lazarski وارد مجتمع مسکونی محل زندگی پسر خود می‌شود و در همان ابتدا صحنه قتلی را مشاهده می‌کند. در حین تحقیقات برای حل این قتل و پیدا کردن نشانه‌هایی از فرزند خود، Lazarski کم‌کم درگیر ماجرایی پیچیده و چندلایه می‌شود که بسیار ازآنچه فکر می‌کرد بزرگ‌تر است.

شماره ۴ : بازی ترسناک At Dead Of Night (2020)

horror gamesبازی ترسناک

At Dead Of Night (2020) عنوانی در سبک اکشن و ترسناک است که در سال ۲۰۲۰ و توسط استودیو بازی‌سازی Baggy Cat Ltd طراحی و منتشر شده است. سازندگان نهایت سعی خود را به‌کاربرده‌اند تا با ترکیب صحنه‌های اکشن زنده . و تصویرپردازی‌های حرفه‌ای جوی دلهره‌آور و ترسناک.

شخصیت اصلی بازی At Dead Of Night دانش‌آموزی به نام مایا است که به اتفاق سایر همکلاسی‌هایش در یک هتل مخوف زندانی شده است. این هتل توسط شخص تبهکاری به نام جیمی هال اداره می‌شود که نقشه‌های بسیار شومی برای این دختران جوان کشیده است. مایا موفق به فرار می‌شود اما جیمی تمامی دوستانش را در اتاق‌ها زندانی کرده و آن‌ها را شکنجه می‌کند.

شماره ۵ : Welcome To The Game 2

horror gamesبازی ترسناک

Welcome To The Game 2 اثری استراتژیک، معمایی و ترسناک می باشد که شما را به دنیای دیپ وب (Deep Web) می برد تا در جستجوی شدو وب (Shadow Web) باشید. شما در این بازی در نقش یک کارآگاه هستید که می خواهد موردی را حل کند. موردی که درباره ی یک زن اسرارآمیز است و درخواست کمک دارد. چرا که گروهی از مردان قصد شکار و کشتن وی را دارند. دانلود بازی Welcome to the Game II اثری از استودیو Reflect می باشد که در تاریخ ۳ آپریل ۲۰۱۸ منتشر شده است.

شماره ۶ : بازی Dead End Road (2016)

horror gamesبازی ترسناک

Dead End Road (2016) یک بازی رانندگی با مرگهای ناگهانی و بسیار ترسناک میباشد . در بازی به شما اختار داده میشود که یک جعبه به نام پاندورا را باز نکنین . چیزهایی که در وجود دارد زندگی شما را تغییر میدهد . در ادامه اکنون چیزی شما را تعقیب می کند . شما را وحشت زده می کند چیزی که محدود به قوانین واقعیت ما نیست. ارواح یا نوعی دیو. آرزو می کنید که ای کاش میدانستید . اگرچه بخشی از شما نیز خوشحال است که نمی دانید. آنچه شما می دانید این است که باید آنچه را که آغاز کرده اید را  سریعا به پایان برسانید.

شماره ۷ : بازی Song Of Horror (2019)

horror gamesبازی ترسناک

Song Of Horror (2019) از همان سکانس آغازینش نوید یک بازی ترسناکی را با اقتباس از آثار اچ. پی. لاوکرفت می‌دهد. همه چیز به شکلی آرام سوز دست به دست هم می‌دهند تا شما را به نقطه اصلی نمایش بکشانند .و سپس با یک غافلگیری به جا نفوذ ترس به خط به خط داستان استارت می‌خورد، اما همین که داستان تازه می‌خواهد اوج بگیرد، همه چیز با یک سقوط آزاد عجیب همراه می‌شود. در حالی که بازیکن خودش را آماده می‌کند .تا در دل تاریکی ماجراجویی ترسناکش را آغاز کند.

شماره ۸ : Visage (2020)

horror gamesبازی ترسناک

Visage (2020) گیم پلی بازی به صورت ترسناک و روانشناختی است که بر روی اکتشاف و جستجو تمرکز دارد و ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. بازی داستانی جذاب را در خود دارد که ترس واقعی را به شما القاء خواهد کرد. به بیان ساده تر با معرفی بازی Visage شما وارد یک خط داستانی ترسناک و مرموز می شوید. خانواده ای در یک خانه سکونت داشتند و در آن به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده اند. مردم دچار جنون شده اند و بسیاری دیگر هم در آن دست به خودکشی زده اند. این تاریکی را با گوشت و خون خود حس کنید. یا می توانید به سرعت از این خانه قرار کنید. یا دچار مجنونی و دیوانگی ای شوید که اکثر اعضای آن دچارش شده اند.

شماره ۹ : بازی Northbury Grove (2019)

horror gamesبازی ترسناک

Northbury Grove (2019) از مجموعه بازی های ترسناک و سبک بقا میباشد . که توسط تیم توسعه Scythe در itch.io در حال توسعه است. فصل اول بازی Northbury Grove که پس از اتمام ان برای ادامه دادن بازی باید فصل دوم ان را تهیه کنید . که به نام King’s Comfort می باشد . Northbury Grove گیم پلی بازی در ده ۷۰ ، ۸۰ میگذرد که سبک بازی VHS است .شما در نقش کانر و دوستش کریستال هستید که به دنبال دوستان دیگر خود به نامهای گریس و بیلی . گریس ناپدید شده است و انها تصمیم می گیرند که او را در محوطه های متروکه  Rock the Warehouse جستجو کنند. اما بی خبر از  قاتلی که در کمین است و آنها باید زنده بمانند و فرار کنند .