زمان احتمالی عرضه GTA VI

۱۵ تیر ۱۴۰۰

/

توسط Mohsen Shabestan

زمان احتمالی عرضه GTA VI

زمان احتمالی عرضه GTA VI

زمان احتمالی عرضه GTA VI

طبق گزارش‌هایی که توسط تیک-تو منتشر شده. بازه‌ی سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴ قرار است یک اتفاق بزرگ بیفتد. آیا بازی GTA 6 آن اتفاق بزرگ است؟

زمان احتمالی عرضه GTA VI

اگرچه هنوز هیچ‌گونه اطلاعات رسمی‌ای در این‌باره منتشر نشده. تقریبا همه مطمئن هستند که نسخه‌ی بعدی از سری بازی GTA . درحال‌حاضر توسط راک استار (Rockstar Games) در حال تولید شدن است. طبق شنیده‌ها، احتمالا این بازی هم‌اکنون در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و به این زودی‌ها نمی‌توان انتظار انتشار آن را داشت. با این‌حال، به لطف اطلاعات تازه‌ای که توسط شرکت مادر راک استار یعنی تیک تو (TakeTwo) منتشر شده. حالا می‌توانیم درباره‌ی بازه‌ی زمانی انتشار بازی GTA 6 حدس‌های دقیق‌تری بزنیم.

زمان احتمالی عرضه GTA VI

شایعه‌ای که اولین بار سال گذشته در سال Pastebin مطرح شد، از عرضه بازی GTA 6 در تعطیلات ۲۰۲۰ خبر می‌داد. این زمان به معنای عرضه این بازی از زمان شروع فروش کنسول‌های نسل بعد است. پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس Series X نیز قرار است در تعطیلات کریسمس ۲۰۲۰ عرضه شوند. البته در بخش دیگری از این خبر آمده بود که بازی GTA 6 به مدت یک ماه پس از عرضه. عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۵ خواهد بود و بخش اعظم اتفاقات بازی بین Vice City و Liberty City خواهد بود.

در ادامه احتمال عرضه GTA VI

البته این تنها شایعه‌ای نبود که زمان عرضه بازی در سال ۲۰۲۰ را پیش‌بینی می‌کرد. گروه هیپ‌هاپ City Morgue نیز با انتشار پستی. این زمان را تایید کرد. پس از انتشار اتفاقی زمان عرضه بازی در وبسایت یکی از فروشگاه‌های اتریشی. تبلیغی به زبان اسپانیایی از سوی پلی‌استیشن منتشر شد که زمان عرضه در سال ۲۰۲۰ را تایید می‌کرد. البته سپس مشخص شد که این تبلیغ واقعی نبوده و ساخته دست طرفداران بوده است. یکی از نظریه‌های مطرح‌شده در Reddit نیز از زمان عرضه GTA 6 در سال ۲۰۲۰ خبر می‌دهد و دلیل آن هم. اشاره‌های متعدد یکی از DLCهای بازی GTA 5 یعنی Diamond Casino Heist به نسخه بعدی بازی است.

زمان احتمالی عرضه GTA VI

Steven Ogg 

اولین باری که شایعه عرضه بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۱ مطرح شد. زمانی بود که استیون آگ (Steven Ogg). بازیگر نقش Trevor در بازی GTA 5 گفت نسخه بعدی این بازی به زودی عرضه خواهد شد. آگ در نمایشگاه بازی برزیل ۲۰۱۹ گفت که «ساخت این نوع بازی‌ها بین هفت تا هشت سال طول می‌کشد. خودتان حساب کنید چقدر دیگر مانده است.» و منظور او در واقع عرضه GTA 5 در سال ۲۰۱۳ یعنی شش سال پیش از آن بوده است.

در ادامه احتمال عرضه

اگر بخواهیم حرف‌ آگ را مدنظر قرار دهیم. بله، زمان زیادی تا عرضه بازی نمانده است. این نظریه البته شاید فقط به صورت تئوری منطقی به نظر برسد چون باید دوباره به این اشاره کنیم که راک‌استار چندین پروژه مختلف در این زمان داشته است . و حتی اگر بازی در سال ۲۰۲۱ هم عرضه شود. قطعا نباید در نیمه اول آن منتظر بازی Grand Theft Auto 6 باشیم. فرد دیگری که به شایعه عرضه GTA 6 در ۲۰۲۱ قوت بخشید. کاربری در توییتر ب نام PSErebus بود که زمان عرضه این بازی در تعطیلات ۲۰۲۱ را تایید کرد. این نظریه توسط یکی از کارکنان سابق Rockstar Games نیز تایید شد.

زمان احتمالی عرضه GTA VI

طبق آنچه در وبسایت VentureBeat منتشر شده است. شرکت تیک تو در گزارشی که سالیانه آن را منتشر می‌کند .اطلاعات جالبی درباره‌ی مسائل مالی‌اش منتشر کرده است. آن‌ها معمولا هر سال گزارشی را درباره‌ی سال مالی پیش‌رو و اینکه برای خرج‌های آینده‌شان چه نقشه‌ها و استراتژی‌هایی دارند منتشر می‌کنند. طبق آنچه در گزاش امروز آن‌ها پیدا شده. آن‌ها قصد دارند مبلغ ۸۹ میلیون دلار را در سال مالی ۲۰۲۴ خرج کنند. مبلغی که حتی از دوبرابر میزان رکورد قبلی هم بیشتر است و به‌نظر می‌رسد اتفاق بسیار مهمی قرار است در این سال رخ دهد. پیشتر این مبلغ که در هزینه‌های بخش بازاریابی قرار گرفته قرار بود در سال ۲۰۲۳ هزینه شود اما در گزارش‌های جدید به سال ۲۰۲۴ انتقال یافته است.