بهترین بازی های ریمیک شده در نسل هشتم

۱۳ تیر ۱۴۰۰

/

توسط Mohsen Shabestan

بهترین بازی های ریمیک شده در نسل هشتم 

شماره ۱ : بازی Resident Evil 2 Remake

بهترین بازی های ریمیک شده در نسل هشتم

لیان اس. کندی. یک افسر پلیس تازه‌کار که به دلیل عدم پاسخ‌گویی به تماس‌هایش توسط اداره پلیس راکون به راکون سیتی آمده بود، در پمپ بنزین حومه‌ی شهر توقفی داشت. او در فروشگاه این مکان برای اولین بار با تعدادی زامبی روبرو شد. لیان در داخل فروشگاه با معاون کلانتر دنیل کورتینی روبرو شد. کسی که برای رسیدگی به اوضاع به آنجا آمده بود اما دنیا برای او به آخر رسیده بود و توسط یک زامبی کشته شد. لیان با وجود تعداد زیاد زامبی‌ها قصد بیرون آمدن از فروشگاه داشت . که در حین خروج با فردی به نام کلر ردفیلد روبرو شد. کلر یک دانشجو بود که برای یافتن برادرش کریس قصد داشت به راکون سیتی برود.

شماره ۲ : بازی Mafia Definitive Edition

بهترین بازی های ریمیک شده در نسل هشتم

قسمتی از داستان های جنایات حماسی مافیا در نیو بورداکس لس آنجلس و سال ۱۹۶۸ میلادی جریان دارد . در بازی Mafia Definitive Edition شما در نقش لینکن کلی قرار می گیرید . که از جنگ ویتنام بازگشته است و یک حقیقت را می فهمد . خانواده آن چیزی نیست که شما با آن متولد می شوید . بلکه چیزیست که برایش می میرید .

شماره ۳ : بازی Crash Team Racing

بهترین بازی های ریمیک شده در نسل هشتم

از سری بازی‌های Crash Bandicoot نمی‌توان انتظار داستانی در رده بندی شاهکار داشت. اما بخش داستانی Crash Team Racing  در نوع خود لذت بخش است. مخصوصا برای افرادی که در پی بازسازی خاطرات خود هستند.بخش داستانی Crash Team Racing  به دو بخش Classic و Nitro Fueled تقسیم می‌شود. شما از طریق برنده شدن در مسابقات اتوموبیل رانی تلاش خواهید کرد . از تبدیل شدن زمین به یک پارکینگ برای موجودات فضایی و به بردگی گرفته شدن زمینیان جلوگیری کنید.

شماره ۴ : بازی Yakuza Kiwami 2

بهترین بازی های ریمیک شده در نسل هشتم

در هر صورت بازی Yakuza Kiwami 2 در بهترین زمان ممکن عرضه شده. بعد از انتشار دو عنوان یاکوزا زیرو (که شخصیت ماجیما در آن تمام و کمال پرداخته شد) و بعد از انتشار ششمین و آخرین برگ‌نوشت ماجراهای کازوما. بازی روایتگر یک سال پس از وقایع نسخه اول هست و کازوما بعد از رهایی از زندان. قصد کرده که یاکوزا و دسته توجو را کنار بگذارد. او اما حین بازدید از آٰرامگاه دوست و پدر معنوی‌اش (که در قسمت قبل کشته شدند) با یوکیو ترادا روبرو می‌شود. شخص پنجم گروه توجو که در همان قبرستان هم توسط قاتلینی از گروه Omi ترور می‌شود.

شماره ۵ : بازی Shadow Of The Colossus

بهترین بازی های ریمیک شده در نسل هشتم

زمانی که Shadow of the Colossus روی پلی‌استیشن ۲ منتشر شد. از هر نظر اثری عالی و حتی انقلابی به شمار می‌رفت. از یک طرف بازی از روایت داستانی بهره می‌برد که شباهت چندانی به سبک روایت بازی‌های رایج آن دوران یا حتی بازی‌های پس از خودش نداشت . و این یکی از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد Shadow of the Colossus بود. به هر حال ما عادت کرده‌ایم داستان‌هایی را عالی خطاب کنیم که با تمام جزییات ریز و درشت‌شان به‌ ما منتقل شوند . و پیچ و تاب زندگی شخصیت‌های مختلف را بررسی کنند.